Svet-Stranek.cz
Kdo nekope s námi, kope proti nám !!!
FC Pivnice u Jiříka

Výsledky:Kdo nekope s námi, kope proti nám !!!

<< na začátek | < předchozí   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6
18.09.2011 FC Jiřík - Ostravský Zábřeh 0:2

Včerejší zápas jsme si prohráli naprosto sami. Doplatili jsme na dvě hrubky v defenzivě a na v této sezoně tragickou koncovku. Šancí jsme přitom měli více, než soupeř a snad chyběla i kapka štěstí - tyčky jsme razítkovali, jako pošťák dopisy, ale na kdyby se nehraje...snad se to už příště protrhne a začne nám to tam padat.

11.09.2011 FC Jiřík - Cihelna 1:0

Tak dneska to bylo o něčem jiném, než v minulém zápase s United. Trošičku smůly jsme opět měli, ale projevilo se to jen tím, že jsme soupeři nedokázali vsítit více branek a dokráčeli jsme k prvním třem bodům v sezóně po výsledku 1:0.

04.09.2011 FC Jiřík - United 0:1

Dneska jsme si zkusili jaké to je štěkat, ale nekousat, rozhodně jsme nebyli horším týmem, jen koncovka se nám ne a ne podařit. Po tom co United dali do hry více srdíčka a byli těmi, kteří vsítili první a zároveň poslední gól zápasu jsme se dotrápili k první letošní porážce.

22.06.2011 Turnaj v Košatce 18.6.2011 (Sodom)

Turnaje v Košatce se zúčastnilo pět týmů, včetně toho našeho. Začali jsme pěkně od podlahy hned dvěma zápasy za sebou. Jak se později ukázalo s mužstvy, které dokráčely až do finále.
Jako první jsme nastoupili proti United a po Péťově úvodním gólu jsme si dokráčeli pro vítězství 4:1
Ve druhém zápase jsme hráli s Troskami a po tom co jsme nasázeli soupeři čtyři branky a ujali se vedení 4:1 jsme přestali hrát a dovolili soupeři do konce zápasu vyrovnat na konečných 4:4
Ve třetím zápase jsme nestačili na tým Jokers a prohráli jsme 0:1
V posledním zápase jsme porazili tým Corpusu 2:1

V semifinále jsme narazili opět na Trosky a poté co jsme inkasovali dva góly to s námi nevypadalo vůbec dobře, dokázali jsme však soupeřův náskok dotáhnout na konečných 2:2 a přišly na řadu penalty!
V těch jsme bohužel nedokázali dát ani jeden gól a museli jsme se smířit s tím, že budeme hrát jen o třetí místo.

V boji o bednu jsme nastoupili proti týmu Jokers a tentokrát jsme je vcelku suverénně porazili 3:1

Celkové pořadí tak bylo následující:
1. United
2. Trosky