Svet-Stranek.cz
Kdo nekope s námi, kope proti nám !!!
FC Pivnice u Jiříka

Výsledky:Kdo nekope s námi, kope proti nám !!!

<< na začátek | < předchozí   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |   další > | na konec >>
08.04.2012 FC Jiřík - OZ 1:3

.

01.04.2012 FC Jiřík - Cihelna 7:2

Tak nevím,jestli to bylo těmi Markovými tangy,nebo aprílovým počasím,ale to co se dělo na hřišti se nám už dlouho nestalo. Až na pár zmatků v úvodu,kdy jsme si sami komplikovali život před vlastní bránou jsme od začátku diktovali hru a podle toho to i vypadalo. Po vcelku brzkém vedení 1:0,které zařídil Honza, přidal Rosi (nebo Mates?) druhý gól a vše vypadalo jednoznačně. Snad,aby jsme se nenudili,nebo lépe řečeno neusnuli na vavřínech jsem já osobně nechal ze zcela taktických důvodů soupeře vstřelit kontaktní gól na 2:1(ještě jednou se Kubovi za tu hrubku omlouvám).V tu chvíli to vypadalo na další dramatický zápas,ale Mates a navrátilec Rosi byli proti.Oba si v zápase vystřihli HATTRICK,takže soupeř stihl snížit až za stavu 5:1 pro nás na 5:2 a dvěma góly v závěru jsme už jen zpečetili dnešní vítězství na konečných 7:2!
Jen tak dále!!!

25.03.2012 FC Jiřík - United 2:0

Na první jarní zápas jsme čekali s obavami, které pramenily z našeho nelichotivého umístění v tabulce po podzimní části. S United je to vždycky dřina, protože kdo kluky zná, tak ví, že fotbal umějí. V první půli nám párkrát zavařili před naší bránou a jen díky Kubovi jsme neinkasovali. Když se potom Pavel nechal zbytečně vyloučit, tak jsme měli plné ruce práce s tím, abychom udrželi bezbrankový stav. To, že se nám to podařilo nás do druhého poločasu nakoplo a snažili jsme se chodit i víc dopředu, což se vyplatilo.....Pavel, jako by chtěl odčinit své předchozí vyloučení nádherně našel Péťu, který hlavou zblízka k pravé tyči otevřel skóre 1:0! United snažící se o vyrovnání otevřeli hru a Honza krásným lobem zvyšoval na 2:0! Potom byl vyloučen také hráč United a to už jsme zápas dotáhli do vítězného konce...

28.10.2011 FC Jiřík - Velytrend 0:0, 0:1 po pen.

K zápasu samotnému se nás moc nesešlo, ale hra nebyla nejhorší. Jen to nejdůležitější nám opět chybělo a to je dát gól... Šance byly na obou stranách, ale ani jeden tým nedokázal o zápasu rozhodnout ze hry. Přišla tedy řada na pokutové kopy a v těch měl tentokrát navrch soupeř a proto postoupil dál. Zůstává v nás trocha hořkosti nad letošním systémem poháru, jelikož v závěrečných bojích se to bude jen hemžit tzv. šťastně postupujícími, zatímco nás tento systém zcela nešťastně vyřadil ! Ale to nic nemění na tom, že jsme měli vyhrát a nemuseli jsme vypadnout. Ještě se snad vrátím k nesportovnímu chování na hřišti, myslím si Stando, že pokud hráč neumí držet nervy na uzdě, nemá na hřišti co dělat a Tvé váhání s vyloučením Lopeze absolutně nechápu a nás to nakonec stálo taky vyloučení, jelikož už toho bylo z jeho strany přespříliš a Pavel se ozval s kritikou...a za tu zaplatil.

<< na začátek | < předchozí   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |   další > | na konec >>
návštěvníků stránky