Svet-Stranek.cz
Kdo nekope s námi, kope proti nám !!!
FC Pivnice u Jiříka

Výsledky:Kdo nekope s námi, kope proti nám !!!

<< na začátek | < předchozí   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |   další > | na konec >>
09.10.2011 FC Jiřík - Velytrend 2:2

Ambicioznímu soupeři, který v minulém kole trápící se Pohodě uštědřil pětigólový výprask jsme od samého začátku dali najevo, že dnes zadarmo nic nedostane, a přestože se letos s koncovkou trápíme - není radno nás podceňovat. Po krásných akcích a samozřejmě nádherných gólech Matese a Lukáše jsme se rychle dostali do dvougólového vedení, které nám bohužel dlouho nevydrželo a po hrubce v obraně, kdy jsme trestuhodně nechali volného nejlepšího hráče Velytrendu - Vaňous s přehledem zavěsil a snížil na 2:1. Poté Velytrend vycítil příležitost a snažil se o vyrovnání, které mu umožnila penalta za Matesovu ruku v pokutovém území. Lopez ji s přehledem proměnil, ale to bylo z jeho strany vše..... Dobrou hrou v poli jsme soupeře eliminovali v jeho aktivitách a jasně ho přehrávali, gól už se nám, ale nepodařilo dát a po krátkém závaru před naší brankou, který vyřešil s přehledem sobě vlastním Jirka Šrajbr jsme se nakonec rozešli smírně 2:2.

02.10.2011 FC Jiřík - Špice 1:0

Po tomto zápase nezbývá, než pochválit soupeře, že i v tak malém počtu (pouze jeden střídající hráč) s námi po celý zápas držel krok a dovolil nám dát pouze jednu branku. Herně si myslím, že jsme zápas zvládli docela v poklidu a dokázali urvat pro nás tak důležité body.

28.09.2011 FC Jiřík - Chachaři 1:1 (3:2 pen.)

Tak takhle nějak by to mělo vypadat! Hráli jsme s nasazením, kombinace byla a po dlouhé době jsme se dočkali i gólu, který stál za to, když Vafle z druhé vlny nádherně míč umístil pod břevno. Škoda chyby v závěru zápasu, kdy jsme Chacharům dovolili vyrovnat, ale stoprocentní proměnění pokutových kopů, které s přehledem umístili Kuba, Vafle a Rosi nás poslalo do dalšího kola poháru a ukázalo nám, že jsme vítězit nezapomněli!

25.09.2011 FC Jiřík - Čistírna 0:2

Soupeř byl prostě lepší a naprosto zaslouženě vyhrál, góly jsme dostali po dvou hrubkách, které Čistírna s přehledem potrestala a dát gól byl pro nás veliký problém, který jsme prostě nedokázali vyřešit.

<< na začátek | < předchozí   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |   další > | na konec >>
návštěvníků stránky